Wielopiły

Pilarki wielopiłowe, inaczej zwane wielopiłami z serii OKPW stanowią wysokiej jakości jednowałowe maszyny gąsienicowe. Wielopiły służą do wzdłużnego rozkroju pryzm z dowolnego gatunku drewna na krawędziarki, fryzy, łaty oraz listwy w trzech zakresach wysokości.

W zależności od typu używanej wielopiły, wyżej wspomniane pryzmy wynoszą odpowiednio:

  • przy użyciu wielopiły OKPW 60 - 60 mm,
  • przy użyciu wielopiły OKPW 120 – 120mm,
  • przy użyciu wielopiły OKPW 155 – 155mm.

W zależności od zastosowanych w maszynie przekładek dystansowych pomiędzy piłami uzyskać można różnej grubości listwy.

Warto zaznaczyć, że wszystkie oferowane przez nas wielopiły mogą zostać opcjonalnie wyposażone w rolkowy stół podawczy i odbiorczy. W zależności od potrzeb klienta, wielopiły mogą być również wyposażone w laser i przykładnię boczną czyli culagę. Natomiast w przypadku wielopiły OKPW 120 istnieje dodatkowa opcja wyposażenia polegająca na wzbogaceniu maszyny o pływająca piłę. Z racji tego, że wszystkie oferowane przez nas modele wielopił to maszyny przelotowe, w przypadku pracy jedną lub dwiema piłami można z powodzeniem zastosować je jako obrzynarki. Takie rozwiązanie poleca się ze względu na to, iż stwarza wiele nowych możliwości oraz generuje spore oszczędności.

Nasze wielopiły charakteryzują się wykorzystaniem posuwu gąsienicowego, który wykonany jest z wysokojakościowego żeliwa. Prędkość wspomnianego posuwu gąsienicowego w każdym z modeli wielopiły jest regulowana za pomocą elektronicznego panelu sterującego. Panel ten jest przyjazny w obsłudze, co z kolei wpływa pozytywnie na sprawą oraz dokładna regulację.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty, uważamy, że nasze wielopiły będą najlepszym wyborem aby usprawnić pracę w każdym przedsiębiorstwie. Natomiast szeroka gama możliwości sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Jako firma, która jako priorytet traktuje zadowolenie klienta, oferujemy również wykonawstwo posuwów gąsienicowych i części zamiennych takich jak: prowadnic, łamaczy czy przeciwodrzutników do wielopił, które posiadają Państwo od innych producentów.

wielopiły  OKPW

Aktualności

  1. Targi DREMA 2019

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 45) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

    12.08.2019

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny