Rębaki zasypowe

Rębaki zasypowe serii OKRR ZD to stacjonarne rębaki wolnoobrotowe z napędem elektrycznym przeznaczone do rozdrabniania krótkich odpadów powstałych po obróbce stolarskiej drewna, płyt pilśniowych, MDF i OSB na wysokowartościowy zrębek opałowy. Zastosowanie sita o odpowiednio drobnej perforacji pozwala również na uzyskanie materiału nadającego się do produkcji brykietu. Surowiec drzewny ładowany jest do leja zasypowego, w którym grawitacyjnie spada na wał nożowy. Ciągłość procesu rozdrabniania zapewnia mechanizm hydrauliczny, który z odpowiednią siłą dopycha odpady na obracający się wał. Okres użytkowania noży stosowanych w rębakach zasypowych wydłuża się dzięki ośmiu krawędziom tnącym i możliwości obracania noża. Standardowo rębaki serii OKRR ZD przystosowane są do pneumatycznego odbioru zrębka.
 
Zestaw podstawowy maszyny składa się z rębaka, szafy sterowniczej (opartej na komponentach marki Siemens i Eaton) i osobnego pulpitu sterowniczego. Opcjonalnie rębaki mogą zostać wyposażone w system odbioru zrębka na bazie przenośnika łańcuchowego zgarniakowego (redlera), dostosowanego do potrzeb Zamawiającego.

Aktualności

  1. Targi DREMA 2018

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 40) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

    06.09.2018

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny