Rębaki zasypowe

Rębaki zasypowe serii OKRR ZD to stacjonarne rębaki wolnoobrotowe z napędem elektrycznym przeznaczone do rozdrabniania krótkich odpadów powstałych po obróbce stolarskiej drewna, płyt pilśniowych, MDF i OSB na wysokowartościowy zrębek opałowy. Zastosowanie sita o odpowiednio drobnej perforacji pozwala również na uzyskanie materiału nadającego się do produkcji brykietu. Surowiec drzewny ładowany jest do leja zasypowego, w którym grawitacyjnie spada na wał nożowy. Ciągłość procesu rozdrabniania zapewnia mechanizm hydrauliczny, który z odpowiednią siłą dopycha odpady na obracający się wał. Okres użytkowania noży stosowanych w rębakach zasypowych wydłuża się dzięki ośmiu krawędziom tnącym i możliwości obracania noża. Standardowo rębaki serii OKRR ZD przystosowane są do pneumatycznego odbioru zrębka.
 
Zestaw podstawowy maszyny składa się z rębaka, szafy sterowniczej (opartej na komponentach marki Siemens i Eaton) i osobnego pulpitu sterowniczego. Opcjonalnie rębaki mogą zostać wyposażone w system odbioru zrębka na bazie przenośnika łańcuchowego zgarniakowego (redlera), dostosowanego do potrzeb Zamawiającego.

Aktualności

  1. Targi Dremasilesia 2019

    Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Dremasilesia 2019 w Sosnowcu ! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach od 26...

    23.04.2019

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny