Rębaki bębnowe

Rębaki bębnowe z serii OKRR są to stacjonarne rębaki z napędem elektrycznym. Ich przeznaczeniem jest rozdrabnianie odpadów potartacznych takich jak zrzyny czy oflisy oraz stolarskich na wysokowartościowy zrębek technologiczny, opałowy lub wędzarniczy. Należy zaznaczyć, że rozdrabnianie to jest niezależne od stopnia wilgotności wrzucanego surowca. Standardowo rębaki bębnowe wyposażone są w podajniki wibracyjne, zapewniające automatyczne a także całkowicie bezpieczne podawanie odpadów drzewnych do komory wsadowej rębaka. Pomimo faktu, iż wielkość uzyskiwanego przez rębak zrębka uzależniona jest głównie od ilości noży tnących, które umieszczone są na głowicy, to wpływ na rozmiar zrębek ma również perforacja sita zamontowanego pod głowica nożową.

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie rębaki bębnowe wyposażone zostały w system antyprzeciążeniowy, który to zapobiega zablokowaniu się pracy rębaka z powodu podania zbyt dużej ilości odpadów. Każdy rębak przystosowany jest do pneumatycznego odbioru zrębka. Zestaw podstawowy maszyny zawiera następujące elementy:

  • podajnik wibracyjny,
  • szafa sterownicza (oparta na komponentach marki Siemens i Eaton),
  • osobisty pulpit sterowniczy.

Jak widać, wszystkie nasze rębaki zawierają kompleksowe wyposażenie nawet jeżeli jest to rębak w wersji podstawowej. Możliwe jest również zamówienie rębaka z dodatkowa opcjonalnością. Oznacza to, że rębaki mogą zostać wyposażone w falownik, umożliwiający regulację prędkości podawania surowca. Skorzystanie z takiego rozwiązania jest jednoznaczne z możliwością regulacji długości uzyskiwanej frakcji. Kolejnym udogodnieniem jakie Państwu oferujemy jest umożliwienie wyposażenia wybranej maszyny w system odbioru zrębka. Działa on na bazie przenośnika łańcuchowego zgarniakowego (redlera).

Poprzez zaproponowanie Państwu rozwiązań opcjonalnych jesteśmy w stanie dostosować każdy rębak do indywidualnych potrzeb Zamawiającego, bez względu na to jaki poziom zaawansowania maszyny jest potrzebny w danej sytuacji.

Rębaki bębnowe

Aktualności

  1. Targi DREMA 2019

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 45) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

    12.08.2019

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny