Rębaki bębnowe

Rębaki bębnowe serii OKRR to stacjonarne rębaki z napędem elektrycznym przeznaczone do rozdrabniania odpadów potartacznych (zrzyny, oflisy) i stolarskich na wysokowartościowy zrębek technologiczny, opałowy lub wędzarniczy, bez względu na stopień wilgotności surowca. Standardowo rębaki te wyposażone są w podajniki wibracyjne, zapewniające automatyczne i całkowicie bezpieczne podawanie odpadów drzewnych do komory wsadowej rębaka. Wielkość uzyskiwanego zrębka uzależniona jest od ilości noży tnących na głowicy oraz od wymiarów perforacji sita zamontowanego pod głowica nożową. Maszyny wyposażone są również w system antyprzeciążeniowy, zapobiegający zablokowaniu pracy rębaka z powodu podania zbyt dużej ilości odpadów.

Zestaw podstawowy maszyny, przystosowany do pneumatycznego odbioru zrębka, składa się z rębaka, podajnika wibracyjnego, szafy sterowniczej (opartej na komponentach marki Siemens i Eaton) i osobnego pulpitu sterowniczego. Opcjonalnie rębaki mogą zostać wyposażone w falownik, umożliwiający regulację prędkości podawania surowca, a w konsekwencji regulację długości uzyskiwanej frakcji. Wyposażeniem opcjonalnym może być także system odbioru zrębka na bazie przenośnika łańcuchowego zgarniakowego (redlera), dostosowanego do potrzeb Zamawiającego.

Rębaki bębnowe

Aktualności

  1. Targi DREMA 2019

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 45) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

    12.08.2019

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny