Przecinarka tarczowa do metalu PMR 350

Przecinarka tarczowa do metalu PMR 350 przeznaczona jest do ręcznego przecinania materiałów metalowych i ich stopów w postaci prętów i drutów walcowanych, kształtowników oraz rur. Przecinarka może być użytkowana stacjonarnie w miejscu przeznaczonym do cięcia materiałów lub jako ruchome narzędzie wykorzystywane do doraźnego cięcia w różnych częściach zakładu. Lekka konstrukcja oraz zamontowanie kół jezdnych umożliwiają łatwe przemieszczanie urządzenia. Warunkiem koniecznym do korzystania z przecinarki poza halą produkcyjną jest obecność bezpiecznego gniazda zasilania elektrycznego o napięciu 400 V/16 A. Przecinarka wyposażona jest w stojak służący do podparcia długich przecinanych elementów, imadło oraz w nastawny zderzak ograniczający wysunięcie przecinanego materiału. W komplecie wyposażenia znajduje się 3-metrowy przewód zakończony wtyczką typu400 V/16 A.

Przecinarka tarczowa do metalu PMR 350

Pobierz specyfikację w wersji PDF

 • Maks. wymiar poprzeczny przecinanych prętów: 40 mm 
 • Maks. wymiar poprzeczny przecinanych rur: 90 mm
 • Maks. wymiar poprzeczny przecinanych kształtowników: 70 mm
 • Moc silnika głównego: 3 kW
 • Maks. kąt skręcenia imadła w lewo: 45º
 • Maks. kąt skręcenia imadła w prawo: 30º
 • Średnica ściernicy: Ø350 mm

Urządzenia do cięcia arkuszy, rur i prętów metalowych są niezbędnym wyposażeniem wielu zakładów produkcyjnych, Szybkie i precyzyjne wykrawanie i kształtowanie blachy czy produktów o większym przekroju zapewni przecinarka tarczowa do metalu. Odpowiednio precyzyjny i mocny sprzęt zagwarantuje uzyskanie dokładnie takiego efektu, powinien powstać dla potrzeb produkcji lub wykonania usługi. Dlatego urządzenie do przecinania metalu będzie najlepszym wyborem dla fachowców, mających do czynienia z obróbką metali. Będzie to również znakomity zakup dla majsterkowiczów, którzy docenią jego zalety w swoim amatorskim warsztacie.

Cięcie rur (do 90 mm), kształtowników (do 70 mm) i prętów (do 40 mm) zapewnia przecinarka tarczowa PMR 350. Podstawa na kołach sprawia, że można jej używać stacjonarnie lub w wersji przenośnej, transportując do dowolnej części warsztatu czy hali produkcyjnej. Do jej używania będzie potrzebne napięcie elektryczne 400 V/16 A. Urządzenie do cięcia prętów, drutów i płaskowników jest zaopatrzone w stolik do podpierania długich odcinków metalu, imadło oraz długi przewód przystosowany do napięcia znamionowego. Przecinarka do metalu z naszej oferty gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niezawodne cięcie nawet wzmocnionych stopów stali.

Aktualności
 1. Targi DREMA 2019

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 45) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

  12.08.2019

Archiwum
Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

youtube