Podajniki i przenośniki

Projektujemy i wykonujemy kompletne linie do podawania / transportu / odbioru surowca drzewnego na bazie różnego rodzaju podajników / przenośników, tj.:
 • podajników wibracyjnych wzdłużnych,
 • podajników wibracyjnych poprzecznych,
 • podajników i przenośników łańcuchowych,
 • podajników przesiewających z opcją kilkupoziomowego sortowania frakcji,
 • podajników taśmowych,
 • podajników centrujących.
Typ, wielkości gabarytowe i charakterystyka pracy podajników / przenośników są każdorazowo omawiane z klientem i dostosowywane do jego oczekiwań. Podajniki wibracyjne wykonują ruch posuwisto-zwrotny realizowany przez wał mimośrodowy napędzany silnikiem elektrycznym poprzez przekładnię pasową. Amortyzację zapewniają uchwyty oscylacyjne metalowo-gumowe własnej produkcji. W przypadku materiału zanieczyszczonego elementami metalowymi istnieje możliwość wyposażenia podajnika/przenośnika w wykrywacz metalu. Systemy odbioru proponujemy na bazie przenośników łańcuchowych zgarniakowych (redlerów) konstruowanych w oparciu o łańcuchy z zabierakami własnej produkcji.
W celu uzyskania wyceny prosimy o przesłanie zapytania ofertowego. Zapewniamy wysoką jakość i trwałość naszych podajników/przenośników oraz elastyczne podejście do każdego klienta.

podajnik z przenośnikiem

Aktualności

 1. Targi DREMA 2019

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 45) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

  12.08.2019

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny