Podajniki i przenośniki

Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu kompletnych linii do podawania, transportu oraz odbioru surowca drzewnego. Proponowane przez nas rozwiązania bazują na różnego rodzaju podajnikach oraz przenośnikach. Dostępne możliwości to bazy opierające się o:

 • podajniki wibracyjne wzdłużne,
 • podajniki wibracyjne poprzeczne,
 • podajniki i przenośniki łańcuchowe,
 • podajniki przesiewające z opcją kilkupoziomowego sortowania frakcji,
 • podajniki taśmowe,
 • podajniki centrujące.
 • Ponieważ cenimy sobie indywidualne podejście do klienta każdorazowo przy nowym zamówieniu omawiane są z Państwem takie parametry jak: typ, wielkości gabarytowe a także charakterystyka pracy podajników czy przenośników. Taka praktyka ma na celu dostosowywanie naszych maszyn oraz rozwiązań do Państwa oczekiwań.

  Rozwiązania oferowane przez nasza firmę polegają na wykorzystaniu podajników wibracyjnych. Cały mechanizm działa w następujący sposób:

  Podajniki wibracyjne wykonują ruch posuwisto-zwrotny, który jest realizowany przez wał mimośrodowy. Wal ten napędzany jest silnikiem elektrycznym poprzez przekładnię pasową. Amortyzację urządzeń zapewniają uchwyty oscylacyjne, które ro wykonane są z metalu oraz gumy. Zaznaczamy, że wszystkie uchwyty metalowo-gumowe są własnej produkcji. W przypadku materiału zanieczyszczonego elementami metalowymi istnieje możliwość wyposażenia podajnika oraz przenośnika w wykrywacz metalu. Takie rozwiązanie pozwala na wydłużenie bezawaryjnej pracy całej linii produkcyjnej, a także generuje spore oszczędności.

  Proponowane przez nas systemy odbioru bazują na przenośnikach łańcuchowych, zgarniakowych tak zwanych redlerów. Za każdym razem są one konstruowane w oparciu o łańcuchy z zabierakami, które tak samo jak uchwyty produkowane są bezpośrednio przez naszą firmę.

  Ponieważ każde realizowane przez nas zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie prosimy o przesłane zapytanie ofertowego. Umożliwi to otrzymanie wyceny rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt, która umieszczona jest z prawej strony górnego menu. Zapytanie ofertowe można przesłać bezpośrednio na maila lub poprzez formularz kontaktowy, który również znajduje się we wspomnianej wcześniej zakładce.

  Z uwagi na fakt, że wszystkie wspomniane wcześniej elementy produkujemy samodzielnie, zapewniamy, że oferowane przez nas podajniki wibracyjne oraz przenośniki łańcuchowe wyróżniają się najwyższą jakością materiałów i wykonania. Cieszy nas fakt, że pomimo wielu zamówień jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom indywidualne podejście.

podajnik z przenośnikiem

Aktualności

 1. Targi DREMA 2019

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 45) podczas tegorocznych poznańskich targów DREMA w pawilonie 5. W ramach...

  12.08.2019

Archiwum

Dane kontaktowe

tel.: (52) 381 02 18
fax: (52) 381 01 97

Przyłęki, ul. Wydmowa 7 86-005 Białe Błota
e-mail: oska@oska.com.pl

Licznik odwiedzin:
Liczniki agnat.pl

tekst alternatywny